Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
| Sealing Type | Automatic L Sealer |
| Capacity | 500 pouch per hour |
| Voltage | 110 V /220 V |
| Brand | Epsilon Automation |
| Weight | 90 Kg |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Automatic Grade | Automatic |
| Overall Dimensions | 64" L x 25" W x 58" H |
| Phase | Single Phase |
View Complete details