Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 100 Kg |
| Brand | Epsilon Automation |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 440 V |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Orientation | Horizontal |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Material Handling Capacity | 50-100 kg per feet |
View Complete details