Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Capacity | 500 piece/hour |
| Brand | Epsilon Automation |
| Voltage | 220 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 500 W |
| Tunnel Size | 30 mm |
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 20 piece/min |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Shrink Wrapping |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 240 V |
View Complete details