Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
| Chamber type | Single chamber |
| Seal width | 260 mm |
| Pump capacity | 10 m3/h |
| Automation grade | Semi automatic |
| Body material | SS 304 |
| Power | 0.75 kW |
| Voltage | 220 V single phase |
| Chamber size | 350x300x100 mm |
| Application | Seafood, Meat, Electronics, Pharma, Masala, Dry fruits, Food |
View Complete details