Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 10-25 Pcslrnin |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 110 Volts |
| Phase | Two Phase |
| Brand | Epsilon Automation |
| Motor Power | 1 Kw |
| Frequency | 60 Hz |
| Bag length | 50-500 mm |
| Bag Width | Max. 180 mm |
| Cable Length | 4.0 Metres |
| Weight: appx | 200 Kg |
View Complete details