Harni Colony, Vadodara, Gujarat
GST No. 24CCGPP3346C1ZV
Call 07942559019 89% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Z Shape |
| Capacity | 100 Kg |
| Automation Grade | Manual |
| Material | Mild Steel |
| Length | 20 Feet |
| Voltage | 220 V |
| Power | 3000 W |
| Belt Width | 600 mm |
| Operating Speed | 1-2 m/s |
View Complete details